Open Y Carnation (2.0.1-rc1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: select
ur: انتخاب کریں

en: Content
ur: متن

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Search
ur: تلاش

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: read more
ur: مزید پڑھیں

en: You are not authorized to access this page.
ur: آپ کو اس صفحے تک رسائی کا اختیار نہیں ہے۔

en: Email
ur: ای میل
