Open Y Carnation (2.0.10) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: select
lv: izvēlēties

en: Content
lv: Saturs

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Category
lv: Kategorija

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: read more
lv: lasīt vairāk

en: You are not authorized to access this page.
lv: Jums nav pieejas tiesību šai lapai.

en: Email
lv: E-pasts

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Contacts
lv: Kontakti

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Fax
lv: Faks

en: Address
lv: Adrese

en: Filters
lv: Filtri

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Directions
lv: Virzieni
