Open Y Carnation (2.0.31) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: select
te: ఎంచు

en: Content
te: సారము

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Search
te: వెతుకు

en: Category
te: వర్గం

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Preview
te: మునుజూపు

en: read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: You are not authorized to access this page.
te: ఈ పేజీ చూడడానికి మీకు అనుమతి లేదు.

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Address
te: చిరునామా

en: Current page
te: ప్రస్తుత పుట
