Open Y Carnation (3.0.12) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: select
hr: odaberite

en: Content
hr: Sadržaj

en: Categories
hr: Kategorije

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: Category
hr: Kategorija

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Preview
hr: Pregled

en: read more
hr: iscrpnije

en: You are not authorized to access this page.
hr: Nemate ovlasti pristupa ovoj stranici.

en: Email
hr: E-pošta

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Location
hr: Lokacija

en: Address
hr: Adresa

en: Filters
hr: Prečistači

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: User Menu
hr: Korisnički izbornik
