Open Y Carnation (3.0.12) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: select
pl: wybierz

en: Content
pl: Zawartość

en: Categories
pl: Kategorie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: Category
pl: Kategoria

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Preview
pl: Podgląd

en: read more
pl: czytaj więcej

en: You are not authorized to access this page.
pl: Brak uprawnień do przeglądania tej strony.

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Contacts
pl: Kontakty

en: Location
pl: Położenie

en: Fax
pl: Faks

en: Address
pl: Adres

en: Filters
pl: Filtry

en: Next page
pl: Następna strona

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Clear All
pl: Wyczyść wszystko

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Locations
pl: Lokalizacje

en: Contact Information
pl: Informacje kontaktu

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: 404 Page not found
pl: Nie znaleziono strony (404)

en: Page @items.current
pl: Strona @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date
