Open Y Carnation (3.0.24) - en to sv translation catalogue (35 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: select
sv: välj

en: Content
sv: Innehåll

en: Categories
sv: Kategorier

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Search
sv: Sök

en: Category
sv: Kategori

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: read more
sv: läs mer

en: You are not authorized to access this page.
sv: Du har inte behörighet till denna sida.

en: Email
sv: E-post

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Contacts
sv: Kontakter

en: Location
sv: Plats

en: Address
sv: Adress

en: Filters
sv: Filter

en: Class name
sv: Klassens namn

en: Related content
sv: Relaterat innehåll

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Directions
sv: Instruktioner

en: Locations
sv: Platser

en: Pagination
sv: Paginering

en: Current page
sv: Nuvarande sida

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Page @items.current
sv: Sida @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
