Open Y Carnation (3.1.5) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Content
nn: Innhald

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Category
nn: Kategori

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: read more
nn: les meir

en: You are not authorized to access this page.
nn: Du har ikkje høve til å sjå denne sida.

en: Page
nn: Nettside

en: Header
nn: Topptekst

en: Location
nn: Stad

en: Address
nn: Adresse

en: Filters
nn: Filter

en: Info
nn: Informasjon
