Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to af translation catalogue (42 entries)

en: Title
af: Titel

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: - None -
af: - Geen -

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Time
af: Tyd

en: View
af: Wys

en: Mail
af: E-pos

en: Created
af: Geskep

en: Create
af: Skep

en: Question
af: Vraag

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Location
af: Ligging

en: Overridden
af: Oorheers

en: Leave blank for %anonymous.
af: Los leeg vir %anonymous.

en: Source
af: Bron

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: Blue
af: Blou

en: Black
af: Swart

en: Direction
af: Rigting

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
