Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to am translation catalogue (34 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Time
am: ሰዓት

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Page
am: ገጽ

en: Custom
am: ብጁ

en: Published
am: የታተመ

en: Location
am: ቦታ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Leave blank for %anonymous.
am: %anonymous ባዶ ተው።

en: Source
am: ምንጭ

en: Direction
am: አቅጣጫ

en: Date and time
am: ቀን እና ሰዓት

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
