Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to bg translation catalogue (46 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: - None -
bg: - Не -

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Top
bg: Връх

en: Time
bg: Време

en: View
bg: Прегледай

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Created
bg: Създадено

en: Create
bg: Създаване

en: Question
bg: Въпрос

en: Page
bg: Страница

en: Bottom
bg: Дъно

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Published
bg: Публикувано

en: Location
bg: Местоположение

en: Phone
bg: Телефон

en: Leave blank for %anonymous.
bg: Оставете празно за %anonymous.

en: Source
bg: Източник

en: (disabled)
bg: (dдеактивиран)

en: Right
bg: Дясно

en: Apply
bg: Търси

en: Blue
bg: Син

en: Black
bg: Черен

en: Direction
bg: Посока

en: Date and time
bg: Дата и час
