Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (82 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: - None -
cs: - Nic -

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Top
cs: Nahoru

en: Icon
cs: Ikona

en: Add new
cs: Přidat nový

en: Schedule
cs: Rozvrh

en: Time
cs: Čas

en: View
cs: Zobrazit

en: Mail
cs: E-mail

en: Check
cs: Šek

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Create
cs: Vytvořit

en: Question
cs: Otázka

en: Page
cs: Stránka

en: Bottom
cs: Dole

en: Custom
cs: Vlastní

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Location
cs: Místo

en: Overridden
cs: Překryto

en: Phone
cs: Telefon

en: Desc
cs: Sestupně

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: Now
cs: Nyní

en: Class
cs: Třída

en: Override
cs: Překrýt

en: Class name
cs: Jméno třídy

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Leave blank for %anonymous.
cs: Ponechat prázdné pro %anonymous.

en: in
cs: v

en: Source
cs: Zdroj

en: (disabled)
cs: (zakázáno)

en: author
cs: autor

en: White
cs: Bílá

en: Start Time
cs: Čas zahájení

en: End Time
cs: Čas ukončení

en: Discount
cs: Sleva

en: Schedules
cs: Plány

en: Changed
cs: Změněno

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Apply
cs: Použít

en: Canceled
cs: Zrušeno

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: Offset
cs: Posun

en: Black
cs: Černý

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Direction
cs: Směr

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Date and time
cs: Datum a čas

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Operations links
cs: Odkazy na operace

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Repeat settings
cs: Nastavení opakování

en: The string to separate the start and end dates
cs: Řetězec, který rozděluje počáteční a koncová data
