Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to el translation catalogue (73 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Category
el: Κατηγορία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Top
el: Κορυφή

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Add new
el: Προσθήκη νέου

en: Time
el: Ώρα

en: View
el: Προβολή

en: Event
el: Συμβάν

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Check
el: Επιταγή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Create
el: Δημιουργία

en: Question
el: Ερώτηση

en: Page
el: Σελίδα

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Overridden
el: Έχει παρακαμφθεί

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Desc
el: Φθί

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: Now
el: Τώρα

en: Class
el: Κλάση

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Leave blank for %anonymous.
el: Αφήστε το κενό για να μείνει το %anonymous.

en: in
el: σε

en: Source
el: Πηγή

en: (disabled)
el: (απενεργοποιημένο)

en: Period
el: Περίοδος

en: author
el: συγγραφέας

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: White
el: Λευκό

en: Discount
el: Έκπτωση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Canceled
el: Ακυρώθηκε

en: Blue
el: Μπλε

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Black
el: Μαύρο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Direction
el: Κατεύθυνση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Date and time
el: Ημερομηνία και ώρα

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Hash
el: Κατακερματισμός

en: Asc
el: Αύξ
