Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to et translation catalogue (85 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: - None -
et: - Puudub -

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Top
et: Ülesse

en: Icon
et: Ikoon

en: Add new
et: Lisa uus

en: Schedule
et: Ajasta

en: Time
et: Aeg

en: View
et: Kuva

en: Event
et: Sündmus

en: Mail
et: E-post

en: Check
et: Kontrolli

en: Created
et: Loodud

en: Create
et: Loo

en: Question
et: Küsimus

en: Page
et: Lehekülg

en: Bottom
et: Alumine

en: Custom
et: Kohandatud

en: Published
et: Avaldatud

en: Location
et: Asukoht

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Phone
et: Telefon

en: Desc
et: Kahanev

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Now
et: Praegu

en: Class
et: Klass

en: Class name
et: Klassi nimi

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Leave blank for %anonymous.
et: Jäta tühjaks, et oleks  %anonymous .

en: in
et: hulgas

en: Source
et: Allikas

en: (disabled)
et: (keelatud)

en: Period
et: Ajavahemik

en: author
et: autor

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: White
et: Valge

en: Discount
et: Allahindlus

en: Schedules
et: Plaanilised

en: Changed
et: Muudetud

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Apply
et: Rakenda

en: Canceled
et: Katkestatud

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Offset
et: Nihe

en: Black
et: Must

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Landscape
et: Maastik

en: Direction
et: Suund

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Hash
et: Räsi

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Date separator
et: Kuupäeva eraldaja

en: Separator: %separator
et: Eraldaja: %separator

en: The @title end date cannot be before the start date
et: @title lõppkuupäev ei saa olla enne alguskuupäeva
