Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to eu translation catalogue (66 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Top
eu: Goian

en: Add new
eu: Gehitu berria

en: Schedule
eu: Zeregin programatua

en: Time
eu: Ordua

en: View
eu: Bista

en: Event
eu: Gertaera

en: ID
eu: IDa

en: Mail
eu: Posta

en: Check
eu: Egiaztatu

en: Created
eu: Sortua

en: Create
eu: Sortu

en: Question
eu: Galdera

en: Page
eu: Orria

en: Bottom
eu: Behean

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Published
eu: Argitaratua

en: Location
eu: Kokalekua

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: Desc
eu: Beheraka

en: Now
eu: Orain

en: Override
eu: Gainidatzi

en: Leave blank for %anonymous.
eu: Hutsik utzi %anonymous -rentzat.

en: Source
eu: Iturburua

en: author
eu: egilea

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Schedules
eu: Zeregin programatuak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Apply
eu: Ezarri

en: Blue
eu: Urdina

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Black
eu: Beltza

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Direction
eu: Helbidea

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Date and time
eu: Data eta ordua

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Asc
eu: Goraka
