Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to hy translation catalogue (44 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Top
hy: Վերև

en: Time
hy: Ժամանակ

en: View
hy: Դիտել

en: Mail
hy: Փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Question
hy: Հարց

en: Page
hy: Էջ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Leave blank for %anonymous.
hy: Թողեք դատարկ, %anonymous -ի համար։

en: Source
hy: Աղբյուր

en: author
hy: հեղինակ

en: Left
hy: Ձախ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Direction
hy: Ուղղություն

en: The string to separate the start and end dates
hy: Մեկնարկի և ավարտի ամսաթվերը առանձնացնելու տողը

en: The @title end date cannot be before the start date
hy: @title ավարտի ամսաթիվը չի կարող լինել սկզբի ամսաթվից առաջ
