Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to is translation catalogue (62 entries)

en: Title
is: Titill

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Category
is: Flokkur

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Top
is: Toppur

en: Icon
is: Táknmynd

en: Add new
is: Bæta við

en: Time
is: Tími

en: View
is: Skoða

en: Event
is: Viðburður

en: ID
is: Kenni

en: Mail
is: Póstur

en: Check
is: Athuga

en: Created
is: Stofnað

en: Create
is: Stofna

en: Question
is: Spurning

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Published
is: Birt

en: Location
is: Staðsetning

en: Overridden
is: Yfirritað

en: Phone
is: Sími

en: Start
is: Hefst

en: End
is: Lýkur

en: Now
is: Núna

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Leave blank for %anonymous.
is: Skiljið eftir autt fyrir %anonymous

en: Period
is: Punktur

en: author
is: höfundur

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Branch
is: Útibú

en: Discount
is: Afsláttur

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Apply
is: Virkja

en: Canceled
is: Hætt við

en: Blue
is: Blár

en: Black
is: Svartur

en: Direction
is: Stefna

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Date and time
is: Dag- og tímasetning
