Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to kk translation catalogue (38 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Create
kk: Қосу

en: Question
kk: Сұрақтар

en: Page
kk: Бет

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Published
kk: Жарияланған

en: Location
kk: Орналасуы

en: Leave blank for %anonymous.
kk: %anonymous үшін бос қалдыр.

en: Blue
kk: Көк

en: Black
kk: Қара

en: Direction
kk: Бағыт

en: Date and time
kk: Дата және уақыт
