Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to km translation catalogue (44 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Top
km: កំពូល

en: Time
km: ពេលវេលា

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Create
km: បង្កើត

en: Question
km: សំណួរ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Bottom
km: បាត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: Leave blank for %anonymous.
km: ទុក​ទទេ​សម្រាប់ %anonymous ។

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: Black
km: ខ្មៅ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Direction
km: ទិស

en: Date and time
km: កាល​បិរច្ឆេទ និង​ពេល​វេលា
