Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to lt translation catalogue (80 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: - None -
lt: - Joks -

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Top
lt: Viršus

en: Icon
lt: Piktograma

en: Add new
lt: Pridėti naują

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Event
lt: Įvykis

en: Mail
lt: Paštas

en: Check
lt: Čekis

en: Created
lt: Sukurta

en: Create
lt: Kurti

en: Question
lt: Klausimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Bottom
lt: Apačia

en: Custom
lt: Savitas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Location
lt: Vieta

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Phone
lt: Telefonas

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Now
lt: Dabar

en: Class
lt: Klasė

en: Override
lt: Perrašyti

en: Class name
lt: Klasės pavadinimas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Leave blank for %anonymous.
lt: Jei paliksite tuščią bus %anonymous.

en: Source
lt: Šaltinis

en: (disabled)
lt: (išjungta)

en: author
lt: autorius

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: White
lt: Baltas

en: Discount
lt: Nuolaida

en: Changed
lt: Pakeista

en: Purple
lt: Violetinė

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Update page
lt: Atnaujinti puslapį

en: Canceled
lt: Atšaukta

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Black
lt: Juoda

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Direction
lt: Kryptis

en: Light
lt: Šviesi

en: Cover
lt: Viršelis

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: at
lt: -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: End time
lt: Pabaigos laikas

en: Dark
lt: Tamsiai
