Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (74 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Top
lv: Augša

en: Icon
lv: Ikona

en: Add new
lv: Pievienot jaunu

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Time
lv: Laiks

en: View
lv: Skatīt

en: Event
lv: Notikums

en: Mail
lv: Pasts

en: Check
lv: Pārbaude

en: Created
lv: Izveidots

en: Create
lv: Izveidot

en: Question
lv: Jautājums

en: Page
lv: Lapa

en: Bottom
lv: Apakša

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Published
lv: Publicēts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Desc
lv: Dilst.

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: Now
lv: Tagad

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Leave blank for %anonymous.
lv: Lai kā sagatavotājs tiktu norādīts %anonymous, atstājiet lauku tukšu.

en: in
lv: iekš

en: Source
lv: Avots

en: (disabled)
lv: (atslēgts)

en: Period
lv: Periods

en: author
lv: autors

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: White
lv: Balts

en: Discount
lv: Atlaide

en: Changed
lv: Labots

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Canceled
lv: Atteikts

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Black
lv: Melns

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Direction
lv: Virziens

en: Cover
lv: Titulbilde

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Date and time
lv: Datums un laiks
