Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to mn translation catalogue (39 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Top
mn: Дээд

en: Time
mn: Цаг

en: View
mn: Харах

en: Mail
mn: Шуудан

en: Created
mn: Үүссэн

en: Question
mn: Асуулт

en: Page
mn: Хуудас

en: Bottom
mn: Доод

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Location
mn: Байрлал

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Direction
mn: Чиглэл

en: Date and time
mn: Огноо цаг
