Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to mr translation catalogue (39 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Category
mr: वर्ग

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Time
mr: वेळ

en: View
mr: बघा

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: ID
mr: आय डी

en: Mail
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Question
mr: प्रश्न

en: Page
mr: पान

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Location
mr: स्थळ

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Direction
mr: दिशा

en: Published status
mr: प्रकाशन अवस्था
