Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to ne translation catalogue (47 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Top
ne: माथि

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Mail
ne: पत्र

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Create
ne: सिर्जना

en: Question
ne: प्रश्न

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Location
ne: स्थान

en: Overridden
ne: बदर भयो

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Leave blank for %anonymous.
ne: %anonymous को लागि खाली छाड्नुहोस् ।

en: Source
ne: स्रोत

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Direction
ne: दिशा

en: Date and time
ne: मिति र समय

en: « First
ne: « पहिलो

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
