Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to os translation catalogue (25 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Time
os: Афон

en: View
os: Фенд
