Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to pl translation catalogue (99 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: - None -
pl: - Brak -

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Top
pl: Góra strony

en: Icon
pl: Ikona

en: Add new
pl: Dodaj nowe

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: Time
pl: Czas

en: View
pl: Widok

en: Event
pl: Termin

en: Mail
pl: Poczta

en: Check
pl: Sprawdź

en: Created
pl: Utworzono

en: Create
pl: Utwórz

en: Question
pl: Pytanie

en: Page
pl: Strona

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Custom
pl: Własne

en: Published
pl: Opublikowane

en: Location
pl: Położenie

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: Phone
pl: Telefon

en: Desc
pl: Malejąco

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: Now
pl: Teraz

en: Class
pl: Klasa

en: Override
pl: Nadpisz

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Leave blank for %anonymous.
pl: Zostaw puste aby jako autor wyświetlił się %anonymous.

en: in
pl: wśród

en: Source
pl: Źródło

en: (disabled)
pl: (wyłączone)

en: Period
pl: Okres

en: author
pl: autor

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: White
pl: Biały

en: Video
pl: Wideo

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Discount
pl: Rabat

en: Donate
pl: Darowizna

en: Schedules
pl: Harmonogramy

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Purple
pl: Purpurowy

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Run
pl: Uruchom

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Canceled
pl: Anulowane

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Orange
pl: Pomorańczowy

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Black
pl: Czarny

en: Family
pl: Rodzina

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: Landscape
pl: Krajobraz

en: Direction
pl: Kierunek

en: Light
pl: Jasny

en: Tip
pl: Wskazówka

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Date and time
pl: Data i czas

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Operations links
pl: Odnośniki do czynności

en: Color Scheme
pl: Schemat kolorów

en: Dark
pl: Ciemny

en: Hash
pl: Hasz

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Strength
pl: Siła

en: Master
pl: Główny

en: Repeat settings
pl: Powtórz ustawienia

en: Date separator
pl: Separator daty

en: The string to separate the start and end dates
pl: Łańcuch znaków do oddzielania początkowych i końcowych dat.

en: The @title end date cannot be before the start date
pl: Data końcowa @title nie może być wcześniejsza niż data początkowa
