Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to sq translation catalogue (36 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Create
sq: Krijo

en: Question
sq: Pyetja

en: Page
sq: Faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Published
sq: Publikuar

en: Location
sq: Vendodhja

en: Leave blank for %anonymous.
sq: Lëre bosh për %anonymous.

en: Blue
sq: Blu

en: Black
sq: E zezë

en: Direction
sq: Orientimi

en: Date and time
sq: Data dhe ora
