Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to sr translation catalogue (33 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Icon
sr: Икона

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Mail
sr: Пошта

en: Created
sr: Направљено

en: Bottom
sr: Дно

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Discount
sr: Popust

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Direction
sr: Смер

en: Date and time
sr: Датум и време

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
