Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (91 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Category
sv: Kategori

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Top
sv: Överst

en: Icon
sv: Ikon

en: Add new
sv: Lägg till ny

en: Schedule
sv: Schemaläggning

en: Time
sv: Tid

en: View
sv: Visa

en: Event
sv: Händelse

en: Mail
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Create
sv: Skapa

en: Question
sv: Fråga

en: Page
sv: Sida

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Custom
sv: Anpassad

en: Published
sv: Publicerad

en: Location
sv: Plats

en: Overridden
sv: Åsidosatt

en: Phone
sv: Telefon

en: Desc
sv: Fallande

en: Start
sv: Från

en: End
sv: Till

en: Now
sv: Nu

en: Class
sv: Klass

en: Override
sv: Åsidosätt

en: Class name
sv: Klassens namn

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Leave blank for %anonymous.
sv: Lämna detta tomt för %anonymous.

en: in
sv: i

en: Source
sv: Källa

en: (disabled)
sv: (inaktiverad)

en: author
sv: författare

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: White
sv: Vit

en: Orientation
sv: Orientering

en: Discount
sv: Rabatt

en: Schedules
sv: Schemaläggningar

en: Changed
sv: Ändrad

en: Purple
sv: Lila

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Apply
sv: Applicera

en: Update page
sv: Uppdatera sida

en: Canceled
sv: Avbruten

en: Green
sv: Grön

en: Blue
sv: Blå

en: Offset
sv: Kompensera

en: Black
sv: Svart

en: Family
sv: Familj

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Landscape
sv: Liggande

en: Direction
sv: Riktning

en: Light
sv: Ljust

en: Cover
sv: Täcka

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Date and time
sv: Datum och tid

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Published status
sv: Status för publicering

en: Operations links
sv: Länkar till funktioner

en: End time
sv: Sluttid

en: Dark
sv: Mörkt

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Repeat settings
sv: Inställningar för upprepning

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The @title end date cannot be before the start date
sv: @title slutdatum kan inte infalla före startdatumet
