Open Y Lily (1.0.3) - en to ja translation catalogue (43 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: select
ja: 選択

en: Content
ja: コンテンツ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Read more
ja: 続きを読む

en: Go
ja: 実行

en: Overview
ja: 概観

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Preview
ja: プレビュー

en: Default
ja: デフォルト

en: read more
ja: 続きを読む

en: You are not authorized to access this page.
ja: このページにアクセスする権限がありません。

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Logo
ja: ロゴ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Search Results
ja: 検索結果

en: Today
ja: 今日

en: month
ja: 月

en: Related content
ja: 関連コンテンツ

en: Next page
ja: 次ページ

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Favicon
ja: お気に入りアイコン

en: Search Form
ja: 検索フォーム

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: mobile
ja: モバイル

en: Pagination
ja: ページ送り

en: 403 Access Denied
ja: 403 アクセス拒否

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Main background
ja: メインバックグラウンド

en: Footer background
ja: フッターの背景

en: Previous page
ja: 前ページ

en: 404 Page not found
ja: 404 ページが見つかりません

en: Primary menu
ja: プライマリーメニュー

en: Page @items.current
ja: @items.current ページ

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
