Open Y Lily (1.0.4) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: select
be: абраць

en: Content
be: Змесціва

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Default
be: Прадвызначана

en: read more
be: чытаць далей

en: You are not authorized to access this page.
be: У вас недастаткова правоў для прагляду гэтай старонкі.

en: Logo
be: Лагатып

en: Header
be: Загаловак

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Today
be: Сёння

en: month
be: месяц

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Main background
be: Асноўны фон

en: Footer background
be: Фон футэру
