Open Y Lily (1.1.0) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Next
os: Дарддæр

en: Content
os: Мидис

en: Cancel
os: Аппар

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Default
os: Æнæивд
