Open Y Lily (1.1.1) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Content
is: Innihald

en: Cancel
is: Hætta við

en: Read more
is: Lesa meira

en: Overview
is: Yfirlit

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Preview
is: Forskoða

en: Default
is: Sjálfgefið

en: read more
is: lesa meira

en: You are not authorized to access this page.
is: Þú hefur ekki leyfi til að skoða þessa síðu.

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Logo
is: Táknmynd

en: Header
is: Haus

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: Search Results
is: Leitarniðurstöður

en: Today
is: Í dag

en: month
is: mánuður

en: Next page
is: Næsta síða

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
