Open Y Lily (1.1.10) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: select
hr: odaberite

en: Content
hr: Sadržaj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Go
hr: Idi

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Preview
hr: Pregled

en: Default
hr: Zadano

en: read more
hr: iscrpnije

en: You are not authorized to access this page.
hr: Nemate ovlasti pristupa ovoj stranici.

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Today
hr: Danas

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Main background
hr: Glavna pozadina

en: Footer background
hr: Pozadina podnožja
