Open Y Lily (1.1.10) - en to sk translation catalogue (36 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: select
sk: výber

en: Content
sk: Obsah

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Go
sk: Prejsť

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Preview
sk: Náhľad

en: Default
sk: Predvolené

en: read more
sk: čítať ďalej

en: You are not authorized to access this page.
sk: Nemáte oprávnenie pre prístup k tejto stránke.

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Today
sk: Dnes

en: Related content
sk: Súvisiaci obsah

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Welcome to
sk: Vitajte v

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Address 1
sk: Adresa 1

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Main background
sk: Hlavné pozadie

en: Footer background
sk: Pozadie päty

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Page @items.current
sk: Strana @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
