Open Y Lily (1.1.10) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Cancel
sq: Anulo

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Preview
sq: Shikoje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: read more
sq: lexo akoma

en: You are not authorized to access this page.
sq: Ju nuk jeni i autorizuar të futeni në këtë faqe.

en: Logo
sq: Stema

en: Header
sq: Titulli

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat
