Open Y Lily (1.1.11) - en to bn translation catalogue (19 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Go to previous page
bn: পূর্ববর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: read more
bn: আরও পড়ুন

en: You are not authorized to access this page.
bn: আপনার এই পৃষ্ঠা দেখার অনুমতি নেই।

en: Logo
bn: লোগো

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর

en: Today
bn: আজ

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব

en: Secondary menu
bn: দ্বিতীয় মেনু
