Open Y Lily (1.1.12) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: select
af: kies

en: Content
af: Inhoud

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Read more
af: Lees meer

en: Go
af: Gaan

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Preview
af: Voorskou

en: Default
af: Verstek

en: read more
af: lees meer

en: You are not authorized to access this page.
af: U is toegang tot hierdie bladsy geweier.

en: Header
af: Hoof

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
