Open Y Lily (1.1.12) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Content
bg: Съдържание

en: Cancel
bg: Отмени

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Default
bg: По подразбиране

en: read more
bg: чети по-нататък

en: You are not authorized to access this page.
bg: Нямате право на достъп до тази страница.

en: Logo
bg: Лого

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
