Open Y Lily (1.1.13) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: select
ar: اختر

en: Content
ar: المحتوى

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Preview
ar: معاينة

en: Default
ar: الافتراضي

en: read more
ar: اقرأ المزيد

en: You are not authorized to access this page.
ar: غير مسموح لك بالوصول إلى هذه الصفحة.

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Logo
ar: الشعار

en: Header
ar: الترويسة

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Today
ar: اليوم

en: month
ar: شهر

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Favicon
ar: أيقونة الموقع

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Main background
ar: الخلفية الرئيسية

en: Footer background
ar: خلفية حاشية الصفحة
