Open Y Lily (1.1.13) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: select
eu: hautatu

en: Content
eu: Edukia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Go
eu: Joan

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Default
eu: Lehenetsia

en: read more
eu: irakurri gehiago

en: You are not authorized to access this page.
eu: Ez duzu baimenik orri hau atzitzeko

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Header
eu: Goiburua

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Search Results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Today
eu: Gaur

en: month
eu: hilabete

en: Related content
eu: Lotutako edukia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: mobile
eu: mugikorra

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
