Open Y Lily (1.1.13) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: select
kn: ಆಯ್ದುಕೊಳ್ಳು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Go
kn: ಹೋಗು

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: You are not authorized to access this page.
kn: ನಿಮಗೆ ಈ ಪುಟ ನೋಡಲು ಅನುಮತಿ ಇಲ್ಲ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Search Results
kn: ಹುಡುಕು ಫಲಿತಾಂಶಗಳು

en: Today
kn: ಇಂದು

en: Main background
kn: ಮುಖ್ಯ ಹಿನ್ನೆಲೆ
