Open Y Lily (1.1.14) - en to fi translation catalogue (41 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: select
fi: valitse

en: Content
fi: Sisältö

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Go
fi: Mene

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Default
fi: Oletus

en: read more
fi: lue lisää

en: You are not authorized to access this page.
fi: Sinulla ei ole käyttöoikeuksia tälle sivulle.

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Search Results
fi: Haun tulokset

en: Today
fi: Tänään

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: mobile
fi: mobiili

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Address 1
fi: Osoitekenttä 1

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Main background
fi: Pää-taustaväri/kuva

en: Footer background
fi: Alatunnisteen tausta

en: Header background
fi: Ylätunnisteen tausta

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: 404 Page not found
fi: 404 Sivua ei löydy

en: desktop
fi: työpöytä

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko

en: Page @items.current
fi: Sivu @items.current

en: tablet
fi: tabletti

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
