Open Y Lily (1.1.15) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: You are not authorized to access this page.
ga: Níl rochtain údaraithe agat ar an leathanach seo.

en: Today
ga: Inniu

en: month
ga: mí

en: Address 1
ga: Seoladh 1
