Open Y Lily (1.1.16) - en to hu translation catalogue (48 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: select
hu: választás

en: Content
hu: Tartalom

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Read more
hu: Tovább

en: Go
hu: Mehet

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Preview
hu: Előnézet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: read more
hu: tovább

en: You are not authorized to access this page.
hu: Nincs megfelelő jogosultság az oldal megtekintéséhez.

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Logo
hu: Logó

en: Header
hu: Fejléc

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Search Results
hu: Keresési eredmények

en: Today
hu: Ma

en: month
hu: hónap

en: Related content
hu: Kapcsolódó tartalom

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Search Form
hu: Keresés űrlap

en: Welcome to
hu: Üdvözlet

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Directions
hu: Útmutatások

en: mobile
hu: mobil

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: 403 Access Denied
hu: 403 – A hozzáférés megtagadva

en: Address 1
hu: Cím 1

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Main background
hu: Általános háttér

en: Footer background
hu: Lábléc háttere

en: Header background
hu: Fejléc háttere

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: 404 Page not found
hu: 404 – Az oldal nem található

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: Page @items.current
hu: @items.current. oldal

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Navigation menu
hu: Navigációs menü

en: Ages
hu: Korok
