Open Y Lily (1.1.17) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Home
ps: کور

en: Next
ps: بل

en: Content
ps: منځپانګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Header
ps: سرۍ

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: Today
ps: نن

en: month
ps: میاشت

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: mobile
ps: موبایل

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه
