Open Y Lily (1.1.19) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Next
az: İrəli

en: Content
az: Məzmun

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Read more
az: Ətraflı

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Preview
az: Önizləmə

en: Default
az: Susmaya görə

en: You are not authorized to access this page.
az: Sizin bu səhifəyə daxil olmaq icazəniz yoxdur.

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Logo
az: loqo

en: Header
az: Başlıq

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Favicon
az: Favikon

en: Search Form
az: Axtarış forması

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: mobile
az: mobil

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
