Open Y Lily (1.1.2) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ
