Open Y Lily (1.1.3) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: select
cs: vybrat

en: Content
cs: Obsah

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Read more
cs: Číst dál

en: Go
cs: Přejít

en: Overview
cs: Přehled

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Preview
cs: Náhled

en: Default
cs: Výchozí

en: read more
cs: číst dál

en: You are not authorized to access this page.
cs: Nemáte oprávnění přistupovat na tuto stránku.

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Search Results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Today
cs: Dnes

en: month
cs: měsíc

en: Related content
cs: Související obsah

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: mobile
cs: mobilní

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Main background
cs: Hlavní pozadí

en: Footer background
cs: Pozadí patičky

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
