Open Y Lily (1.1.4) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: select
te: ఎంచు

en: Content
te: సారము

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: Go
te: వెళ్ళు

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: You are not authorized to access this page.
te: ఈ పేజీ చూడడానికి మీకు అనుమతి లేదు.

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Logo
te: చిహ్నం

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: Today
te: ఈరోజు

en: month
te: నెల
