Open Y Lily (1.1.5) - en to ru translation catalogue (49 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: select
ru: выбор

en: Content
ru: Содержимое

en: Cancel
ru: Отмена

en: Read more
ru: Подробнее

en: Go
ru: Пуск

en: Overview
ru: Обзор

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Default
ru: По умолчанию

en: read more
ru: подробнее

en: You are not authorized to access this page.
ru: Вы не авторизированы для доступа к этой странице.

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Logo
ru: Логотип

en: Header
ru: Шапка

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Search Results
ru: Результаты поиска

en: Today
ru: Сегодня

en: month
ru: месяц

en: Related content
ru: Связанное содержимое

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Favicon
ru: Иконка Favicon

en: Search Form
ru: Форма поиска

en: Welcome to
ru: Добро пожаловать

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Directions
ru: Направление

en: mobile
ru: Мобильный

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: Address 1
ru: Улица, дом, этаж

en: Footer text
ru: Текст подвала (страницы)

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Main background
ru: Основной фон

en: Footer background
ru: Фон подвала

en: Header background
ru: Фон заголовка

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: 404 Page not found
ru: 404 Страница не найдена

en: Scroll to top
ru: Прокрутка наверх

en: Primary menu
ru: Основное меню

en: Page @items.current
ru: Страница @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date

en: Navigation menu
ru: Меню навигации
